9 gru 2016

Drugie spotkanie blogerek urodowych w Zabrzu!

Cześć kochani! Wydaje się, jakby to było zaledwie wczoraj.  Restauracja Impresja, która nic się nie zmieniła, dalej jest piękna i z charakterem - była to niegdyś pływalnia Huty Zabrze. Klimat podkręcony ogniem strzelającym przyjemnie w kominku, dającym ciepło tak upragnione w ten zimny, zimny dzień, szczególnie na śląsku. I dziewięć uśmiechniętych buziek zgromadzonych przy jednym stole, wymieniających się anegdotkami, mniej lub bardziej kosmetycznymi. Dużo śmiechu, jeszcze więcej pozytywnej energii. Taki krótki opis tego, co działo się w Zabrzu 12 listopada, drugiego już naszego spotkania - jak bawiłyśmy się podczas pierwszego możecie sprawdzić tutaj.


W spotkaniu brała udział większość dziewczyn z poprzedniej ekipy, dołączyły do nas tym razem dodatkowe dwie duszyczki - Daria prowadząca bloga Ekocentryczka oraz Angel - Kosmetyki Bez Tajemnic. Chyba nie trzeba dziewczyn bliżej przedstawiać, prawda? :)

Organizatorki:
Klaudia SheWolf (od niedawna również na YouTube!)

Agnieszka Agusiak747
Karolina Yuki
Paulina Czarszka
Patrycja Pata Bloguje
i ja :)Spotkanie było kameralne i muszę przyznać, że taka forma spotkań towarzysko-blogerskich odpowiada mi znacznie bardziej. Atmosfera staje się bardziej przyjacielska i bez problemu można porozmawiać z każdą z osobna. Tak wciągnęłyśmy się w rozmowy, że zupełnie zapomniałyśmy o zdjęciach, przez co nasze relacje wyglądają tak bidnie... Ale to tylko świadczy o tym, jak świetnie się bawiłyśmy. W ramach spotkania nagrałyśmy kolejne Babskie Gadanie, które stopniowo będzie pojawiać się na kanale Czarszki - pierwszy odcinek, a w nim mój debiut przed kamerą!, możecie zobaczyć tutaj. Dajcie znać, jak Wam się podoba :)


Była rozlana herbata, rozlane wino, zbyt duże bajgle, by szykownie je ugryźć, było spóźnienie na kolejne spotkanie... :) Sama wyszłam ze spotkania z zadowolonym brzuszkiem, trafiła do niego pyszna sałatka z pieczonym burakiem i serem halloumi, było mocno czekoladowe brownie, lampka półsłodkiego wina i zielona herbata. Jak tu nie być szczęśliwym?

Och, gdyby nie kochana Aga, która skusiła się na te same pyszności, nie miałabym teraz zdjęć :)

Brownie z lodami

Dziewczyny postarały się tysiąc razy bardziej, niż ostatnim razem - z małą pomocą pozostałych dziewczyn ze znajomościami tu i ówdzie. Najbardziej cieszy mnie to, że podarunki są do nas dopasowane, dlatego sporą sporą część będziecie mieć okazję zobaczyć tutaj prędzej czy później - a parę rzeczy już pojawiło się w jaskółczym notatniku: bąbelkująca maska ryżowa Skin79 (cudo!), perfumy w olejku Jadoo od Mohani oraz maska ryżowa w płachcie TonyMoly czy ręcznie wyrabiane mydło Powietrze Be.Loved. Szykuje się sporo nowości, a to wszystko dzięki naszym sponsorom:P.S. Wiecie, że Helfy otworzyło się ostatnio w Katowicach? :)

Koniecznie zajrzyjcie do dziewczyn!


Trzymajcie się ciepło! Jaskółka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wasze komentarze to dla mnie źródło motywacji ♥
Jeśli masz do mnie pytanie: ziele.jaskolcze@gmail.com

Disqus for Jaskółcze Ziele