15 maj 2017

Tropical Island Balmy Body Scrub | Be.Loved

Cześć kochani! Tak strasznie dawno mnie tutaj z Wami nie było! Przerwa wyszła mi zupełnie sporadycznie, sama nie wiem dlaczego przestałam pisać. Ale, ale, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło i takie małe powroty pokazują, że ciągle blogowanie to moja pasja i idę w dobrym kierunku. A przerwa pozwoliła mi spojrzeć na blog z nowej perspektywy :)

Jeśli brakowało Wam Jaskółeczki podczas przerwy, pamiętajcie, że zawsze jestem obecna na Instagramie :) Chociaż ostatnio więcej na nim królowej Płotki i jedzenia niż kosmetyków... ale zawsze możecie mnie poznać z nieco innej strony.

Dzisiaj chciałabym uhonorować mój powrót czymś bardzo przyjemnym. Przy okazji może uda mi się tym powiewem ciepła i dobrej energii przywołać wreszcie wiosnę na dłużej niż tylko jeden dzień! Serdecznie mam dość już deszczu, chmur i przytłumionych kolorów! Dzisiaj opowiem Wam o tropikalnej wyspie zamkniętej w opakowaniu przez Kingę z Be.Loved - mowa o Tropical Island Balmy Body Scrub.


Produkt, u mnie zamknięty jeszcze w plastikowy płaski pojemnik, obecnie jest już dostępny konkretnym szklanym słoiczku z Miron Glass, które dodatkowo chroni nasz produkt przed niekorzystnym działaniem promieni słonecznych. Nabrał też bardziej słonecznego koloru, bo Kinga cały czas ulepsza swoje produkty ♥ Po otwarciu opakowania scrub dosłownie promieniuje pozytywną energią stworzoną przez połączenie ze sobą właściwości olejków eterycznych: pomarańczowego, frankincense, mandarynkowy i Litsea Cubeba (May Chang). Uwielbiam to połączenie, genialnie sprawdza się po treningu lub na początek dobrego dnia.

Cukier, sól morska z Morza Martwego, sól Epsom (siarczan VI magnezu), różowa sól himalajska, masło shea, masło kakaowe, olej z krokosza barwierskiego, olej konopny, masło cupuacu, olej rokitnikowy, olej z pestek malin, olej z pestek granatu, Decil Glucozide (pochodzenia roślinego), olejki eteryczne: pomarańczowy, frankincese, mandarynkowy i May Chang


Jest to peeling cukrowo-solny. Ziarenka ścierające są drobno zmielone, ale bardzo dobrze ścierają martwy naskórek. Peeling można stopniować, w zależności od intensywności ścierania jaką lubimy. Można go z powodzeniem stosować na sucho i na zwilżoną skórę, czy też w połączeniu z rękawicą.

Peeling, pomimo zawartości ogromnej ilości drogocennych maseł i olejów, nie pozostawia tłustego filmu. Oleje świetnie wsiąkają w wilgotną skórę - dzięki dużej ilości olejów szybkoschnących. Skóra jest miękka, przyjemnie sprężysta i porządnie odżywiona. I do tego przepięknie pachnąca! Nie da się po nim nie uśmiechać :)

150g peelingu Tropical Island Balmy Body Scrub kosztuje, w pakiecie z rękawicą z bambusa, kosztuje 126,42zł w sklepie internetowym Be.Loved Skin. Znajdziecie go również w zestawach z innymi produktami Be.Loved.


Trzymajcie się ciepło! Jaskółka


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wasze komentarze to dla mnie źródło motywacji ♥
Jeśli masz do mnie pytanie: ziele.jaskolcze@gmail.com

Disqus for Jaskółcze Ziele